Pre Loader

Šildymas, šildymo būdai, įranga šildymui

Mes gyvename tokioje klimato zonoje, kurioje šildymas, šildymo būdai, įranga šildymui  – neatsiejama gyvenimo dalis. Labai svarbu parinkti tinkamą šidymo būdą, o čia be specialistų pagalbos sunkiai išsiversite. Kasdieną kintančios galimybės, įrangos tobulėjimas, galimybių ir būdų pasirinkimas – net ir labiausiai apsiskaičiusiam vartotojui didelis iššūkis. Savo ruožtu, mūsų darbuotojų ilgametė patirtis leis Jums pasiūlyti ir parinkti TIK JUMS tinkamą ir efektyviausią šildymo būdą, kur įvertinus Jūsų esamas sąlygas pasiūlysime efektyviausią būdą, kur galėsite maksimaliai sutaupyti. 

Šildymo būdai

Šildytis galima įvairiai, tačiau vis didėjant aplinkosaugos reikalavimams, keičiantis reglamentams, įprastiniai šildymo būdai, tokie kaip šildymas skystu ar kietu kuru, tampa atgyvena. Didėja reikalavimai naudoti atsinaujinančius ir ekologiškus šildymo būdus, kur dalį ar visą pagaminamą energiją galima panaudoti šildymui. Todėl individualiame sektoriuje didižiausias proveržis ir inovacijos vyksta kondensacinių dujinių katilų, šilumos siurblių ar saulės kolektorių sektoriuje.

Įranga šildymui

Šilumos siurbliai

Šiuo metu itin populiarūs šilumos siurbliai vanduo – oras, oras – oras, taip pat nepamainoma ir ilgalaikė investicija būtų į bene ekonomiškiausią šildymo būdą – šilumos siurblį žemė – vanduo.

Dujiniai katilai

Vienas taupiausių ir mažiausių investicijų į įrangą reikalaujantis šildymosi būdas. Su viena nedidele sąlyga – yra privestas dujotekis. Tokiu atveju puikiai tinka šiuolaikiniai kondensaciniai dujiniai katilai, kurie yra moduliuojami pagal energijos poreikį ir kurių našumu koeficientas jau dažnai viršyja 100%.

Kita įranga

Savo klientams taip pat galime pasiūlyti ir kitą įrangą: katilus, kūrenamus biokuru ar kietu kuru, saulės kolektorius, kuriuos galima lengvai pajungti bendram darbui su šiuolaikiniais šilumos siurbliais, siekiant kuo efektyviau išnaudoti atsinaujinančius energijos šaltinius.

IMMERGAS dujiniai katilai

Šilumos pernešimo principai

Įsigijus vieną ar kitą šildymui skirtą įrangą, dar reikia nuspręsti, kaip bus pernešama šiluma. Dažniausiai yra naudojami grindinys šildymas arba radiatoriai. Šiuolaikinė įranga leidžia puikiai šildytis ir naudojant šilumos siurblius oras – oras, kur panaudojant tam tikras sistemas, šiluma pernešama oru. Be abejo, yra ir kitų šildymo būdų – elektra, infraraudonaisiais spinduliais, šildomomis lubomis, šilumos užuolaidomis  ir kt. Bet kuriuo atveju, kiekvienam besiteiraujančiam patarsime, kas būtų geriausia konkrečiu atveju.

Per eilę metų esame atsirinkę prekinius ženklus dėl kurių tikrai nėra gėda prieš buvusius ir esamus klientus, už kuriuos galime garantuoti ilgamete patirtimi. Todėl šildymas, šildymo būdai, įranga šildymui visuomet bus idealiai parinkti klientui.

Dirbame su:

Immergas, Daikin, Viessman, Altherma, Kermi, Brughman, HM