Pre Loader

Ypatingo dizaino radiatorius

„Zehnder Group AG“ yra pirmaujantis Europos šildymo ir vėdinimo sistemų gamintojas, siūlantis patogius, sveikus ir energiją taupančius patalpų mikroklimato sprendimus. „Zehnder Group“ gamina, projektuoja ir parduoda įvairių populiarių prekių ženklų radiatorius bei vėdinimo sistemas („Runtal“, „Acova“, „Bisque“, „Paul“, „Greenwood“).

Įmonė „Zehnder“ turi savo atstovus 13 Europos šalių (iš viso 34 atstovybes ir gamybos padalinius), o taip pat Šiaurės Amerikoje bei Kinijoje (iš viso aštuonias atstovybes ir gamybos padalinius). Visame pasaulyje „Zehnder Group“ dirba apie 3 200 žmonių.

 

Kad būtume gyvi, mums visiems reikia šilumos – saugančios gimdos ar jaukaus namų šildymo; šiluma suteikia gyvenimą ir saugumo jausmą.  Šiluma yra mūsų aistra. Nuo pat mūsų įmonės įkūrimo daugiau nei prieš 100 metų, šiluma nuolatos mus įkvepia sukurti naujoviškus radiotechnologinius sprendimus.

Šiandien šios naujovės tapo pramonės standartais – prisiminkite vamzdinius radiatorius ir gyvatukus. Tačiau šiluma yra daugiau nei Celsijaus ar Farenheito laipsniai, o radiatoriai, yra daug daugiau nei tiesiog technologija.  Įmonei „Zehnder“ radiatoriai yra dekoratyviniai elementai, kurie turėtų tikti prie įvairių gyvenimo ir baldų stilių ir atitikti atskiro žmogaus gyvenimo būdą.

„Zehnder“ gaminiai ir sistemos yra puikus sprendimas, padedantis pasiekti patogų, sveiką ir energiją tausojantį mikroklimatą.

 

Įvertinkite mūsų pasiūlymą

Mūsų įmonė padės suskaičiuoti sąmatas, parinkti bei sukomplektuoti medžiagas ir įrangą, atrinkti subrangovus, rasti optimaliausią variantą montavimui ir įrengimui, siekiant maksimaliai išspręsti kylančius iššūkius.

 

Kodėl verta rinktis mus?

Vertiname ilgalaikius ryšius tiek su savo klientais, tiek ir su partneriais, tiekėjais. Todėl visada stengiamės klientui suteikti maksimaliai reikiamą informaciją ir parinkti optimaliausią įrangą, siekiant maksimaliai sutaupyti kliento kaštus ilgalaikiame procese bei išvengti nekokybiškos ir pigios įrangos bei medžiagų keliamų problemų. Orientuojamės į individualų vartotoją, bet reikalui esant sprendžiame ir siūlome inžinerinius sprendimus įmonėms įrengiant tiek patalpas, tiek ir negyvenamosios paskirties pastatus.

Ilgametė patirtis leido atsirinkti atitinkamus prekės ženklus, kurie yra patikimi, kiti – gal brangesni, tačiau ilgalaikiame vartojime investicija atsiperka su kaupu, Siūlome tuos prekių ženklus, su kuriais praktiškai nebūna problemų, kur yra garantuotas servisas ir atgalinis ryšys klientui ar partneriui.

Padėsime išsirinkti

Užpildykite užklausą ir mes Jums padėsime išsirinkti sprendimą labiausiai tinkamą jūsų poreikiams

1
2
3
4
5
6
7
8
9