Pre Loader

Vandens minkštinimo įrenginiai

Vandens kietumas/minkštumas ypač aktualus buityje. Kalbant apie kalkėto vandens žalą – jį kaitinant kietieji elementai kristalizuojasi, formuoja kalkakmenį ant kaitinimo elementų ir talpos paviršių. Tai gadina prietaisus ir trumpina jų tarnavimo laiką. Kietas vanduo nėra malonus maudytis ir erzina tvarkantis buitį. O minkštame vandenyje natūralus muilas gausiai putoja, oda ir plaukai reaguoja itin teigiamai. Netgi namų ruošoje naudojantys minkštą vandenį pastebi teigiamą įtaką – greitesnis ir švaresnis rezultatas, mažiau buitinės chemijos, efektyvesnės ekologiškos priemonės. Taigi, minkštas vanduo buityje yra geriau nei kietas. Minkštinimo filtras paruošia kokybišką minkštą vandenį buičiai – skalbti, gaminti maistą, asmens higienai, namų ruošai.

Kalkių apnašos ant kaitinimo elementų mažina vandens šildymo proceso efektyvumą. Palyginimui, 1 mm storio kalkių nuosėdų sluoksnis ant šilumokaičio paviršiaus sumažina jo efektyvumą net apie 10%. Todėl manoma, kad kiekvienas buities įrenginys dėl kieto vandens energijos kaštus padidina vidutiniškai apie 20%.

Aquahome vandens gerinimo įrenginiai

Visas su kietu vandeniu susijusias problemas pašalins įrengta Viessmann Aquahome vandens gerinimo įrenginys.

Įrenginys veikia jonų mainų principu: filtro korpuse esantis neigiamos įkrovos užpildas pritraukia ir sulaiko teigiamos įkrovos elementus: kalcį, magnį. Taigi pro filtrą pratekėjusio vandens sudėtyje nelieka kietųjų mineralų. Įrenginio veiklos ciklus, pratekėjusio vandens duomenis bei daugybę kitų vandens monitoringo duomenų valdo automatinė programa. Ji savarankiškai pradeda regeneracijos ciklą, kuomet suminkštinus atitinkamą kiekį vandens užpildas prisisotina ne daugiau nei iki 99 proc. Įrenginio pasigamintas bei dozuojamas druskos tirpalas ir vanduo plauna, skalauja ir purena užpildą.

Filtras naudoja specialią druską, jos sudėtyje nėra žmogaus sveikatai ir aplinkai pavojingų medžiagų. Net įvertinus išlaidas šiai druskai, naudoti minkštintą vandenį buityje apsimoka ir finansiškai, kadangi minkštame vandenyje sunaudojama žymiai mažiau buitinės chemijos priemonių.

Filtro pasirinkimas priklauso nuo namų ūkyje suvartojamo vandens kiekio. 

Pavyzdžiui, Aquahome 20 SMART nominalus pralaidumas yra 2,0 m³ vandens per valandą. Vieno regeneracijos ciklo metu sunaudojama vidutiniškai 3,2 kg druskos ir 105 litrai vandens. Minkštinto vandens kiekis tarp regeneracijų – maksimaliai 4200 litrai, esant pradiniam kietumui 18°dH.  Šis filtras labiausiai tiks 4-5 asmenų namų ūkiams. Šį įrenginį galima valdyti išmaniuoju telefonu iQUA programėlės pagalba.

Aquahome 17-N nominalus pralaidumas yra vos šiek tiek mažesnis – 1,9 m³ vandens per valandą, tačiau jis kompaktiškesnis ir gali būti montuojamas net ir butuose, kur nėra daug vietos didesniam įrenginiui. Šis filtras vieno regeneracijos ciklo metu sunaudoja vidutiniškai 2,0 kg druskos ir 60 litrų vandens. Minkštinto vandens kiekis tarp regeneracijų – maksimaliai 3400 litrai, esant pradiniam kietumui 18°dH.

Produkcijos katalogas

 

Kodėl verta rinktis mus?

Vertiname ilgalaikius ryšius tiek su savo klientais, tiek ir su partneriais, tiekėjais. Todėl visada stengiamės klientui suteikti maksimaliai reikiamą informaciją ir parinkti optimaliausią įrangą, siekiant maksimaliai sutaupyti kliento kaštus ilgalaikiame procese bei išvengti nekokybiškos ir pigios įrangos bei medžiagų keliamų problemų. Orientuojamės į individualų vartotoją, bet reikalui esant sprendžiame ir siūlome inžinerinius sprendimus įmonėms įrengiant tiek patalpas, tiek ir negyvenamosios paskirties pastatus.

Ilgametė patirtis leido atsirinkti atitinkamus prekės ženklus, kurie yra patikimi, kiti – gal brangesni, tačiau ilgalaikiame vartojime investicija atsiperka su kaupu, Siūlome tuos prekių ženklus, su kuriais praktiškai nebūna problemų, kur yra garantuotas servisas ir atgalinis ryšys klientui ar partneriui.

Padėsime išsirinkti

Užpildykite užklausą ir mes Jums padėsime išsirinkti sprendimą labiausiai tinkamą jūsų poreikiams

1
2
3
4
5
6
7
8
9