Pre Loader

Vamzdynų sistemos

Vamzdynų sistemas reikia rinktis tiksliai tam, kam jos yra skirtos. Jeigu kai kuriuos darbus galima alikti skirtingomis vamzdynų sistemomis, tuomet reikia rinktis labiau įprastą montavimo būdą arba atkreipti dėmesį į kitus elementus – kainą, montavimo greitį, medžiagos kokybę, eksploatacijos laiką ir pan.

Klijuojamas PVC (polivinilchloridas) ir CPVC (chloruotas polivinilchloridas) vamzdynas šaltam ir karštam vandeniui. Siūlomi ½”-4” PVC ir ½”-2” CPVC vamzdžiai. GENOVA PRODUCTS gaminiai plačiai taikomi buityje, visuomeniniuose pastatuose, maisto ir chemijos pramonėje, baseinų įrangai ir valymo įrenginiuose.

Plačiau …

 

Įvertinkite mūsų pasiūlymą

Mūsų įmonė padės suskaičiuoti sąmatas, parinkti bei sukomplektuoti medžiagas ir įrangą, atrinkti subrangovus, rasti optimaliausią variantą montavimui ir įrengimui, siekiant maksimaliai išspręsti kylančius iššūkius.

 

Kodėl verta rinktis mus?

Vertiname ilgalaikius ryšius tiek su savo klientais, tiek ir su partneriais, tiekėjais. Todėl visada stengiamės klientui suteikti maksimaliai reikiamą informaciją ir parinkti optimaliausią įrangą, siekiant maksimaliai sutaupyti kliento kaštus ilgalaikiame procese bei išvengti nekokybiškos ir pigios įrangos bei medžiagų keliamų problemų. Orientuojamės į individualų vartotoją, bet reikalui esant sprendžiame ir siūlome inžinerinius sprendimus įmonėms įrengiant tiek patalpas, tiek ir negyvenamosios paskirties pastatus.

Ilgametė patirtis leido atsirinkti atitinkamus prekės ženklus, kurie yra patikimi, kiti – gal brangesni, tačiau ilgalaikiame vartojime investicija atsiperka su kaupu, Siūlome tuos prekių ženklus, su kuriais praktiškai nebūna problemų, kur yra garantuotas servisas ir atgalinis ryšys klientui ar partneriui.

Padėsime išsirinkti

Užpildykite užklausą ir mes Jums padėsime išsirinkti sprendimą labiausiai tinkamą jūsų poreikiams

1
2
3
4
5
6
7
8
9