Pre Loader

Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai – tai įrenginiai, kurie ima šilumą iš mūsų aplinkos – oro, vandens ar grunto. Įrangoje esantys kompresoriai ir freonas paima šilumą iš gamtos, pakelia ją iki vartotojui reikalingos temperatūros ir ją perduoda.

Jie yra skirstomi pagal sąveikavimo su gamta ir vartotoju principą.

  • Šilumos siurblys oras-oras – dirba imdamas orą, naudojasi temperatūros skirtumu ir perduoda temperatūrą vartotojui oru.
  • Šilumos siurblys oras-vanduo – dirba imdamas orą iš gamtos, naudojasi temperatūros skirtumu ir perduoda temperatūrą vartotojui vandeniu per šildomas grindis, radiatorius ar fankoilus.
  • Šilumos siurblys žemė-vanduo – dirba imdamas temperatūrą iš gręžinių, žemės paviršiaus ar vandens telkinių ir perduoda temperatūrą vartotojui per šildomas grindis, radiatorius ar kitus šilumos nešiklius.

Ilgametė patirtis leidžia parinkti šilumos siurblį kiekvienam individualiai pagal kiekvieno asmens poreikį ir galimybes.

ŠILUMOS SIURBLIAI ORAS-ORAS

Įprastą kondicionierių primenantys įrenginiai susideda iš išorės bloko ir vidinio bloko. Vidiniai blokai gali būti sieniniai, palubiniai, antžeminiai, kapsuliniai ir kt. Viskas priklauso nuo poreikio ir galimybių.

ŠILUMOS SIURBLIAI ORAS-VANDUO

Šis šilumos siurblys susideda iš išorės bloko ir vidinio bloko. Išorės bloke įtaisytas kompresorius, o vidiniai blokai priklausomai nuo to, ar jie turi integruotą karšto vandens talpykląm ar ne, gali būti pakabinami arba pastatomi. Atstovaujame DAIKIN, VIESSMANN, ALPHA INOTEC ir IMMERGAS gamintojus.

ŠILUMOS SIURBLIAI ŽEMĖ-VANDUO

Šilumos siurblys žemė-vanduo, dar kitaip vadinamas geoterminiu, yra bene tyliausias, inovatyviausias ir ilgaamžiškiausias šilumos siurblys. Jo kompresorius skirtingai nei oras-oras ar oras-vanduo yra patalpintas ne išorėje, o patalpos viduje. Jis nėra veikiamas išorės veiksnių, tad jo veikimas yra pakankamai ilgas. Kartais trunka 40 metų ir daugiau. Tačiau tiek įrangos, tiek ir jo įrengimo kaštai yra kiek didesni, nes reikalaują giluminių gręžinių.

ATSTOVAUJAME

šilumos siurblys oras-oras hokkaido