Pre Loader

Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai – tai įrenginiai, kurie ima šilumą iš mūsų aplinkos – oro, vandens ar grunto. Įrangoje esantys kompresoriai ir freonas paima šilumą iš gamtos, pakelia ją iki vartotojui reikalingos temperatūros ir ją perduoda.

Jie yra skirstomi pagal sąveikavimo su gamta ir vartotoju principą.

Šilumos siurblys oras-oras – dirba imdamas orą, naudojasi temperatūros skirtumu ir perduoda temperatūrą vartotojui oru.
Šilumos siurblys oras-vanduo – dirba imdamas orą iš gamtos, naudojasi temperatūros skirtumu ir perduoda temperatūrą vartotojui vandeniu per šildomas grindis, radiatorius ar fankoilus.
Šilumos siurblys žemė-vanduo – dirba imdamas temperatūrą iš gręžinių, žemės paviršiaus ar vandens telkinių ir perduoda temperatūrą vartotojui per šildomas grindis, radiatorius ar kitus šilumos nešiklius.

Turėdami didesnę nei 20 metų patirtį siūlant patikimus ir labai technologiškus produktus, „Hokkaido“ prekės ženklas yra pripažintas Italijos ir Europos oro kondicionavimo sektoriaus lyderis.

Ilgametė patirtis leidžia parinkti šilumos siurblį kiekvienam individualiai pagal kiekvieno asmens poreikį ir galimybes.

Įvertinkite mūsų pasiūlymą

 

Mūsų įmonė padės suskaičiuoti sąmatas, parinkti bei sukomplektuoti medžiagas ir įrangą, atrinkti subrangovus, rasti optimaliausią variantą montavimui ir įrengimui, siekiant maksimaliai išspręsti kylančius iššūkius.

 

 

Kodėl verta rinktis mus?

 

Vertiname ilgalaikius ryšius tiek su savo klientais, tiek ir su partneriais, tiekėjais. Todėl visada stengiamės klientui suteikti maksimaliai reikiamą informaciją ir parinkti optimaliausią įrangą, siekiant maksimaliai sutaupyti kliento kaštus ilgalaikiame procese bei išvengti nekokybiškos ir pigios įrangos bei medžiagų keliamų problemų. Orientuojamės į individualų vartotoją, bet reikalui esant sprendžiame ir siūlome inžinerinius sprendimus įmonėms įrengiant tiek patalpas, tiek ir negyvenamosios paskirties pastatus.

Ilgametė patirtis leido atsirinkti atitinkamus prekės ženklus, kurie yra patikimi, kiti – gal brangesni, tačiau ilgalaikiame vartojime investicija atsiperka su kaupu, Siūlome tuos prekių ženklus, su kuriais praktiškai nebūna problemų, kur yra garantuotas servisas ir atgalinis ryšys klientui ar partneriui.

 

Padėsime išsirinkti

Užpildykite užklausą ir mes Jums padėsime išsirinkti sprendimą labiausiai tinkamą jūsų poreikiams

1
2
3
4
5
6
7
8
9