Pre Loader

ŠILUMOS SIURBLIAI ŽEMĖ-VANDUO

Šilumos siurblys žemė-vanduo, dar kitaip vadinamas geoterminiu, yra bene tyliausias, inovatyviausias ir ilgaamžiškiausias šilumos siurblys. Jo kompresorius skirtingai nei oras-oras ar oras-vanduo yra patalpintas ne išorėje, o patalpos viduje. Jis nėra veikiamas išorės veiksnių, tad jo veikimas yra pakankamai ilgas. Kartais trunka 40 metų ir daugiau. Tačiau tiek įrangos, tiek ir jo įrengimo kaštai yra kiek didesni, nes reikalaują giluminių gręžinių.

 

 

Įvertinkite mūsų pasiūlymą

 

Mūsų įmonė padės suskaičiuoti sąmatas, parinkti bei sukomplektuoti medžiagas ir įrangą, atrinkti subrangovus, rasti optimaliausią variantą montavimui ir įrengimui, siekiant maksimaliai išspręsti kylančius iššūkius.

 

 

Kodėl verta rinktis mus?

 

Vertiname ilgalaikius ryšius tiek su savo klientais, tiek ir su partneriais, tiekėjais. Todėl visada stengiamės klientui suteikti maksimaliai reikiamą informaciją ir parinkti optimaliausią įrangą, siekiant maksimaliai sutaupyti kliento kaštus ilgalaikiame procese bei išvengti nekokybiškos ir pigios įrangos bei medžiagų keliamų problemų. Orientuojamės į individualų vartotoją, bet reikalui esant sprendžiame ir siūlome inžinerinius sprendimus įmonėms įrengiant tiek patalpas, tiek ir negyvenamosios paskirties pastatus.

Ilgametė patirtis leido atsirinkti atitinkamus prekės ženklus, kurie yra patikimi, kiti – gal brangesni, tačiau ilgalaikiame vartojime investicija atsiperka su kaupu, Siūlome tuos prekių ženklus, su kuriais praktiškai nebūna problemų, kur yra garantuotas servisas ir atgalinis ryšys klientui ar partneriui.

 

Padėsime išsirinkti

Užpildykite užklausą ir mes Jums padėsime išsirinkti sprendimą labiausiai tinkamą jūsų poreikiams

1
2
3
4
5
6
7
8
9