Pre Loader

ŠILUMOS SIURBLIAI ORAS-ORAS

Įprastą kondicionierių primenantys įrenginiai susideda iš išorės bloko ir vidinio bloko. Vidiniai blokai gali būti sieniniai, palubiniai-grindiniai (konsoliniai), kasetiniai, kanaliniai ir kt. Viskas priklauso nuo poreikio ir galimybių.

Hokkaido kondicionieriai – tai:
• italų specialistų sukurtas šiuolaikinis dizainas ir konstrukcija;
• pukios darbinės charakteristikos ir aukščiausia energetinio efektyvumo sistema, panaudojant geriausią praktiką ir šiuolaikią japonų inžinierių praktiką;
• aukščiausios klasės surinkimas vedančiose Kinijos gamyklose, gamybą kokybę kontroliuojant Europos verslo vadybos principais.

Hokkaido monosplit sistemos
Skirtos naudoti gyvenamosiose ir nedidelėse komercinėse patalpose. Šiuolaikinis dizainas puikiai tiks bet kurioms patalpoms – tiek tradicinėse, tiek ir super modernioms.

Visų inverterinių kondicionavimo sistemų COP didesnis, nei 3.8 ir siekia 5.4.


Įvertinkite mūsų pasiūlymą

 

Mūsų įmonė padės suskaičiuoti sąmatas, parinkti bei sukomplektuoti medžiagas ir įrangą, atrinkti subrangovus, rasti optimaliausią variantą montavimui ir įrengimui, siekiant maksimaliai išspręsti kylančius iššūkius.

 

 

Kodėl verta rinktis mus?

 

Vertiname ilgalaikius ryšius tiek su savo klientais, tiek ir su partneriais, tiekėjais. Todėl visada stengiamės klientui suteikti maksimaliai reikiamą informaciją ir parinkti optimaliausią įrangą, siekiant maksimaliai sutaupyti kliento kaštus ilgalaikiame procese bei išvengti nekokybiškos ir pigios įrangos bei medžiagų keliamų problemų. Orientuojamės į individualų vartotoją, bet reikalui esant sprendžiame ir siūlome inžinerinius sprendimus įmonėms įrengiant tiek patalpas, tiek ir negyvenamosios paskirties pastatus.

Ilgametė patirtis leido atsirinkti atitinkamus prekės ženklus, kurie yra patikimi, kiti – gal brangesni, tačiau ilgalaikiame vartojime investicija atsiperka su kaupu, Siūlome tuos prekių ženklus, su kuriais praktiškai nebūna problemų, kur yra garantuotas servisas ir atgalinis ryšys klientui ar partneriui.

 

Padėsime išsirinkti

Užpildykite užklausą ir mes Jums padėsime išsirinkti sprendimą labiausiai tinkamą jūsų poreikiams

1
2
3
4
5
6
7
8
9