Pre Loader

Profesionalūs įrankiai santechnikos montuotojams

Jau beveik 40 metų MGFtools projektuoja ir gamina profesionalius santechnikos įrankius. Per šiuo dešimtmečius kompanija visada investavo kad būtų lyderė projektavimo ir gamybos santechninių įrankių srityje. Dėl šios priežasties šiai dienai MGFtools gali pasigirti kad jų produktai yra pagaminti pažangiausiomis technologijomis ir tai jiems garantuoja geriausia kainos bei kokybės santykį.

 

MGFTools gamina įvairius santechnikos įrankius. Kompanija gamina įrankius pritaikytus santechnikos sistemos instaliacijai, testavimui bei priežiūrai. Kompanija specializuojasi šilumos palaikymo sistemose. Daugybė profesionalų aplink pasaulį dirba su MGFTools įrankiais, ypatingai dirbant su „Solar“, šildymo, dūjų paskirstymo bei oro kondicionavimo sistemomis.

Kai renkatės MGFTools – renkatės Italų technikų sukurta kokybę profesionaliems santechnikams už prieinamą kainą.

 

Įvertinkite mūsų pasiūlymą

Mūsų įmonė padės suskaičiuoti sąmatas, parinkti bei sukomplektuoti medžiagas ir įrangą, atrinkti subrangovus, rasti optimaliausią variantą montavimui ir įrengimui, siekiant maksimaliai išspręsti kylančius iššūkius.

 

Kodėl verta rinktis mus?

Vertiname ilgalaikius ryšius tiek su savo klientais, tiek ir su partneriais, tiekėjais. Todėl visada stengiamės klientui suteikti maksimaliai reikiamą informaciją ir parinkti optimaliausią įrangą, siekiant maksimaliai sutaupyti kliento kaštus ilgalaikiame procese bei išvengti nekokybiškos ir pigios įrangos bei medžiagų keliamų problemų. Orientuojamės į individualų vartotoją, bet reikalui esant sprendžiame ir siūlome inžinerinius sprendimus įmonėms įrengiant tiek patalpas, tiek ir negyvenamosios paskirties pastatus.

Ilgametė patirtis leido atsirinkti atitinkamus prekės ženklus, kurie yra patikimi, kiti – gal brangesni, tačiau ilgalaikiame vartojime investicija atsiperka su kaupu, Siūlome tuos prekių ženklus, su kuriais praktiškai nebūna problemų, kur yra garantuotas servisas ir atgalinis ryšys klientui ar partneriui.

Padėsime išsirinkti

Užpildykite užklausą ir mes Jums padėsime išsirinkti sprendimą labiausiai tinkamą jūsų poreikiams

1
2
3
4
5
6
7
8
9