Pre Loader

Oro jonizatoriai

Kompanija JONIX® buvo įkurta 2013 metais Pizos mieste Italijoje.  Kompanijos specializacija – oro valymas ir jo apdorojimas, taikomosios chemijos  mokslininkai, tyrėjai ir biologai. Kompanija turi ilgametę patirtį mokslinių tyrimų srityje ir tvirtus techninius įgūdžius oro valymo srityje. Kompanijos pagrindinis tikslas buvo rasti efektyvius sprendimus, kurie padėtų pašalinti teršalus iš oro įvairiose patalpose. JONIX komanda norėjo suprasti kokiu principu veikia geriausias oro valytuvas ir patalpų jonizatorius.

 

JONIX CUBE yra prietaisas, dezinfekuojantis patalpų orą, pašalinantis virusus, bakterijas, pelėsius, alergenus ir kvapus.

Mūsų įrenginyje naudojama pažangi šaltosios plazmos technologija, kuri šiuo metu yra saugiausias ir efektyviausias būdas pašalinti visų rūšių užterštumą.

CUBE efektyviai veikia tiek namuose, tiek viešose vietose, o tai leidžia jį naudoti biuruose, viešbučiuose, medicinos įstaigose, grožio salonuose, baruose, kavinėse, restoranuose.

 

Įvertinkite mūsų pasiūlymą

Mūsų įmonė padės suskaičiuoti sąmatas, parinkti bei sukomplektuoti medžiagas ir įrangą, atrinkti subrangovus, rasti optimaliausią variantą montavimui ir įrengimui, siekiant maksimaliai išspręsti kylančius iššūkius.

 

Kodėl verta rinktis mus?

Vertiname ilgalaikius ryšius tiek su savo klientais, tiek ir su partneriais, tiekėjais. Todėl visada stengiamės klientui suteikti maksimaliai reikiamą informaciją ir parinkti optimaliausią įrangą, siekiant maksimaliai sutaupyti kliento kaštus ilgalaikiame procese bei išvengti nekokybiškos ir pigios įrangos bei medžiagų keliamų problemų. Orientuojamės į individualų vartotoją, bet reikalui esant sprendžiame ir siūlome inžinerinius sprendimus įmonėms įrengiant tiek patalpas, tiek ir negyvenamosios paskirties pastatus.

Ilgametė patirtis leido atsirinkti atitinkamus prekės ženklus, kurie yra patikimi, kiti – gal brangesni, tačiau ilgalaikiame vartojime investicija atsiperka su kaupu, Siūlome tuos prekių ženklus, su kuriais praktiškai nebūna problemų, kur yra garantuotas servisas ir atgalinis ryšys klientui ar partneriui.

Padėsime išsirinkti

Užpildykite užklausą ir mes Jums padėsime išsirinkti sprendimą labiausiai tinkamą jūsų poreikiams

1
2
3
4
5
6
7
8
9