Pre Loader

Nuotekos, kanalizacija, nuotekų valymo įranga

Nuotekų vamzdynų sistemos

  • Pastato vidaus nuotekų sistemos – pilnas lietaus vandens, nuotekų bei vidaus kanalizacijos vamzdžių sistemos asortimentas.
  • Lauko nuotekų ir drenažo vamzdžių sistemos – patyręs lauko kanalizacijos, drenažo bei drėkinimo sistemų tiekėjas.

Tiekiame kanalizacijos vamzdžius, sudėtines kanalizacijos dalis tiek lauko, tiek ir vidaus kanalizacijai.
Atstovaujame MAGNAPLAST, PIPE LIFE ir kt. gamintojus,

Nuotekų valymo įranga

Individualiems namams, kuriuose neįmanoma prisijungti prie centralizuotai teikiamos kanalizacijos sistemos, siūlome nuotekų valymo įrangą SOTRALENZ.

Nuotekų valymo įrangos veikimo principas

Buitinės nuotekos (iš virtuvės, vonios, WC) įteka i dumblo nusodintuvą (septiką) Epurbloc, kur vyksta valymo procesas be deguonies. Iš nusodintuvo nuotekos prateka per papildomą valymo filtrą ir yra nukreipiamos (per paskirstymo šulinėlį) toliau į deguonies valymo zoną (sugeriantis drenažas, skalda, smėlio filtras). Siekiant užtikrinti tinkamą sistemos funkcionavimą nusodintuvas, valymo filtrai, biologiškai aktyvus sluoksniai turi būti prijungti prie aukštos ventiliacijos sistemos, kur ventiliavimo angos diametras turi būti bent jau Ø110mm, išvedant ją virš pastato stogo kraigo.
Nusodintuvas EPURBLOC yra pagamintas iš didžiausio tankumo polietileno PEHD, formuotas moderniu pūtimo būdu, yra pailgos formos, dalinai padalintas į kameras, turi puikų integruotą valymo filtrą ir daugelį kitų privalumų garantuojančių ilgametį visos sistemos naudojimą be avarijų. Jo konstrukcija ir medžiaga užtikrina atsparumą grunto spaudimui, korozijai ir užšalimui.