Pre Loader

Lubinis šildymas ir vėsinimas

„Zehnder Group AG“ yra pirmaujantis Europos šildymo ir vėdinimo sistemų gamintojas, siūlantis patogius, sveikus ir energiją taupančius patalpų mikroklimato sprendimus. „Zehnder Group“ gamina, projektuoja ir parduoda įvairių populiarių prekių ženklų radiatorius bei vėdinimo sistemas („Runtal“, „Acova“, „Bisque“, „Paul“, „Greenwood“).

Įmonė „Zehnder“ turi savo atstovus 13 Europos šalių (iš viso 34 atstovybes ir gamybos padalinius), o taip pat Šiaurės Amerikoje bei Kinijoje (iš viso aštuonias atstovybes ir gamybos padalinius). Visame pasaulyje „Zehnder Group“ dirba apie 3 200 žmonių.

 

Lubinis šildymas ir vėsinimas suvartoja labai mažai energijos. Biurams, aukštoms salėms, sporto pastatams ir viešbučiams itin tinkančios spinduliuotės pagrindu veikiančios šildymo ir vėsinimo plokštės.

Spinduliuotės plokštės užtikrina natūralų mikroklimatą, nes veikia panašiai, kaip ir supanti gamtinė aplinka. Vėsinimo metu nesusidaro šalto oro srovės, o konvekcinio šildymo metu – dulkėtas oras. Spinduliuotės sprendimai šildymo ir aušinimo metu veikia ne orą, o paviršius, tokiu būdu galima sutaupyti iki 40 proc. energijos sąnaudų.
Lubinio šildymo ir vėsinimo sprendimai šiuo metu yra sėkmingai įgyvendinti Šiaurės ir Vidurio Europoje, o taip pat ir įvairiuose komerciniuose nekilnojamojo turto objektuose Estijoje.

 

Įvertinkite mūsų pasiūlymą

Mūsų įmonė padės suskaičiuoti sąmatas, parinkti bei sukomplektuoti medžiagas ir įrangą, atrinkti subrangovus, rasti optimaliausią variantą montavimui ir įrengimui, siekiant maksimaliai išspręsti kylančius iššūkius.

 

Kodėl verta rinktis mus?

Vertiname ilgalaikius ryšius tiek su savo klientais, tiek ir su partneriais, tiekėjais. Todėl visada stengiamės klientui suteikti maksimaliai reikiamą informaciją ir parinkti optimaliausią įrangą, siekiant maksimaliai sutaupyti kliento kaštus ilgalaikiame procese bei išvengti nekokybiškos ir pigios įrangos bei medžiagų keliamų problemų. Orientuojamės į individualų vartotoją, bet reikalui esant sprendžiame ir siūlome inžinerinius sprendimus įmonėms įrengiant tiek patalpas, tiek ir negyvenamosios paskirties pastatus.

Ilgametė patirtis leido atsirinkti atitinkamus prekės ženklus, kurie yra patikimi, kiti – gal brangesni, tačiau ilgalaikiame vartojime investicija atsiperka su kaupu, Siūlome tuos prekių ženklus, su kuriais praktiškai nebūna problemų, kur yra garantuotas servisas ir atgalinis ryšys klientui ar partneriui.

Padėsime išsirinkti

Užpildykite užklausą ir mes Jums padėsime išsirinkti sprendimą labiausiai tinkamą jūsų poreikiams

1
2
3
4
5
6
7
8
9