Pre Loader

Kondensaciniai dujiniai katilai

Kondensaciniai dujiniai katilai – viena puikiausių ir taupiausių galimybių šildytis, jeigu jūsų bute ar sklype yra dujų įvadas. Naujausios kartos kondensaciniai dujiniai katilai yra efektyvūs, o jų naudingumo koeficientas kartais viršyja 100%.

Kodėl tai yra patogu?

  • Sąlyginai nedidelės investicijos.
  • Taupymas dėl moduliacijos (galingumas nuo 10 iki 100%).
  • Greitesnis vandens šildymas.
  • Galimas momentinis vandens šildymas (nėra šilumos nuostolių).
  • Dirba daugiau, nei 10 metų.

 

Įvertinkite mūsų pasiūlymą

Mūsų įmonė padės suskaičiuoti sąmatas, parinkti bei sukomplektuoti medžiagas ir įrangą, atrinkti subrangovus, rasti optimaliausią variantą montavimui ir įrengimui, siekiant maksimaliai išspręsti kylančius iššūkius.

 

Kodėl verta rinktis mus?

Vertiname ilgalaikius ryšius tiek su savo klientais, tiek ir su partneriais, tiekėjais. Todėl visada stengiamės klientui suteikti maksimaliai reikiamą informaciją ir parinkti optimaliausią įrangą, siekiant maksimaliai sutaupyti kliento kaštus ilgalaikiame procese bei išvengti nekokybiškos ir pigios įrangos bei medžiagų keliamų problemų. Orientuojamės į individualų vartotoją, bet reikalui esant sprendžiame ir siūlome inžinerinius sprendimus įmonėms įrengiant tiek patalpas, tiek ir negyvenamosios paskirties pastatus.

Ilgametė patirtis leido atsirinkti atitinkamus prekės ženklus, kurie yra patikimi, kiti – gal brangesni, tačiau ilgalaikiame vartojime investicija atsiperka su kaupu, Siūlome tuos prekių ženklus, su kuriais praktiškai nebūna problemų, kur yra garantuotas servisas ir atgalinis ryšys klientui ar partneriui.

Padėsime išsirinkti

Užpildykite užklausą ir mes Jums padėsime išsirinkti sprendimą labiausiai tinkamą jūsų poreikiams

1
2
3
4
5
6
7
8
9