Pre Loader

Kondensaciniai dujiniai katilai

Kondensaciniai dujiniai katilai – viena puikiausių ir taupiausių galimybių šildytis, jeigu jūsų bute ar sklype yra dujų įvadas. Naujausios kartos kondensaciniai dujiniai katilai yra efektyvūs, o jų naudingumo koeficientas kartais viršyja 100%.

Kodėl tai yra patogu?

  • Sąlyginai nedidelės investicijos.
  • Taupymas dėl moduliacijos (galingumas nuo 10 iki 100%).
  • Greitesnis vandens šildymas.
  • Galimas momentinis vandens šildymas (nėra šilumos nuostolių).
  • Dirba daugiau, nei 10 metų.

Atstovaujame šiuos gamintojus

IMMERGAS (Italija)

Italijos lyderis – namų ūkiui skirtų dujinių katilų: tradicinių ir kondensacinių, projektavime ir gamyboje. Immergas yra įmonė, kuri nuolat tobulina savo produkciją ir plečią savo veiklą užsienio rinkose. Immergas buveinė, gamyba ir sandėliavimas apima 50.000 kv. metrų ir dirba daugiau nei 700 darbuotojų. Novatoriškumas yra Immergas filosofijos dalis, strateginis svertas, kuriuo vadovaujamasi, kuriant naujausius produktus. Immergas produktų asortimentas nuolat papildomas, norint patenkinti skirtingų rinkų reikalavimus. Produkcija apima skirtingi modeliai: pakabinami ant sienos, pastatomi, tradiciniai, su momentiniu ruošimu, skirti tik šildymui ar laikyti lauko sąlygomis.


VIESSMANN kondensaciniai katilai puikiausiai tinka įrengti individualiuose ir daugiabučiuose namuose, verslo pastatuose ir viešosiose įstaigose.