Pre Loader

Dujiniai katilai

Dėl patogios šilumos gamybos gamtinėmis dujomis „Viessmann“ siūlo technologijas, atitinkančias įvairius poreikius. Dujomis šildyti galima naujus ar renovuotus butus, bendrabučius, privačius namus ar pritaikyti dideliems projektams statybų sektoriuje. Tai yra itin kompaktiški, prie sienos pritvirtinami prietaisai, tinkantys beveik bet kokiam kambariui.

Dideli dujiniai kondensaciniai katilai dažniausiai naudojami pastatuose, kuriuose reikalingas didelis šilumos kiekis. Esant poreikiui, galima greitai prijungti kelis įrenginius, kad būtų sukurtas vienas bendras šilumos šaltinis, užtikrinantis patikimą šildymą net ir didelėje patalpoje.

 

Įvertinkite mūsų pasiūlymą

Mūsų įmonė padės suskaičiuoti sąmatas, parinkti bei sukomplektuoti medžiagas ir įrangą, atrinkti subrangovus, rasti optimaliausią variantą montavimui ir įrengimui, siekiant maksimaliai išspręsti kylančius iššūkius.

 

Kodėl verta rinktis mus?

Vertiname ilgalaikius ryšius tiek su savo klientais, tiek ir su partneriais, tiekėjais. Todėl visada stengiamės klientui suteikti maksimaliai reikiamą informaciją ir parinkti optimaliausią įrangą, siekiant maksimaliai sutaupyti kliento kaštus ilgalaikiame procese bei išvengti nekokybiškos ir pigios įrangos bei medžiagų keliamų problemų. Orientuojamės į individualų vartotoją, bet reikalui esant sprendžiame ir siūlome inžinerinius sprendimus įmonėms įrengiant tiek patalpas, tiek ir negyvenamosios paskirties pastatus.

Ilgametė patirtis leido atsirinkti atitinkamus prekės ženklus, kurie yra patikimi, kiti – gal brangesni, tačiau ilgalaikiame vartojime investicija atsiperka su kaupu, Siūlome tuos prekių ženklus, su kuriais praktiškai nebūna problemų, kur yra garantuotas servisas ir atgalinis ryšys klientui ar partneriui.

Padėsime išsirinkti

Užpildykite užklausą ir mes Jums padėsime išsirinkti sprendimą labiausiai tinkamą jūsų poreikiams

1
2
3
4
5
6
7
8
9