Pre Loader

Santechnikos prekės, nuotekos ir kita įranga

Statant ar įsirengiant būstą, įsigyjant įrangą, visada atsiras poreikis ir papildomoms medžiagoms. Visuomet būna reikalingi vamzdžiai, fitingai, jungiamosios detalės, katilinių įranga ir pan. 
Taip pat reikia sujungti vonios ar kitą santechninę įrangą, panaudojant trapus, sifonus, žarneles.

Individualių namų savininkams, kurie neturi galimybės prisijungti prie miesto kanalizacijos tinklų, tenka spręsti kanalizacijos problemas. Yra montuojamos nuotekų šalinimo įrangą, renkantis nuotekų utilizavimo būdą. 

Be abejo, dažnai būna reikalinga ir kita įranga, kaip kad elektriniai vandens šildytuvai, gyvatukai, vandens filtrai, vandens talpyklos ir pan. 

Vamzdynų sistemos

  • Daugiasluoksnis vamzdis – tinkantys vandentiekiui, radiatoriniam ir grindiniam šildymui. Dėl unikalios vamzdžio konstrukcijos (išorėje ir viduje polietileno, o tarp jų – aliuminio sluoksnis) kartu išsaugomi visi plastikinių ir metalinių vamzdžių privalumai;
  • PEX vamzdis – įvairių modifikacijų vamzdynų sistemos taikomos gyvenamųjų namų ir administracinių pastatų grindiniam ir radiatoriniam šildymui įrengti, sumontuoti vidaus karšto ir šalto vandentiekio sistemas.
  • PP-R vamzdynai ir jungiamosios dalys yra gaminamos iš aukštos kokybės medžiagos (PP-R Tipas 3), kuri fiziškai ir chemiškai įgalina pagaminti platų produktų spektrą skirtingoms pramonės šakoms.
  • Klijuojamas PVC (polivinilchloridas) ir CPVC (chloruotas polivinilchloridas) vamzdynas šaltam ir karštam vandeniui.

Atstovaujame KERMI, VESBO, GENOVA, TWEETOP ir kt. gamintojus.

Nuotekų vamzdynų sistemos

  • Pastato vidaus nuotekų sistemos – pilnas lietaus vandens, nuotekų bei vidaus kanalizacijos vamzdžių sistemos asortimentas.
  • Lauko nuotekų ir drenažo vamzdžių sistemos – patyręs lauko kanalizacijos, drenažo bei drėkinimo sistemų tiekėjas.

Tiekiame kanalizacijos vamzdžius, sudėtines kanalizacijos dalis tiek lauko, tiek ir vidaus kanalizacijai.
Atstovaujame MAGNAPLAST, PIPE LIFE ir kt. gamintojus,

Nuotekų valymo įranga

Individualiems namams, kuriuose neįmanoma prisijungti prie centralizuotai teikiamos kanalizacijos sistemos, siūlome nuotekų valymo įrangą SOTRALENZ.