Pre Loader

UAB „Šiltas oras“ įkurta 2018 m. rudenį. Išskirtinės veiklos rūšys – šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas, santechnika, inžineriniai sprendimai.

Įmonės vadovas – Arvydas Alkevičius šioje srityje dirba nuo 1992 m. 1995 m. įkūrė UAB „Durupis“ (vidutinė apyvarta ~ 5,6 mln. Eur per metus), kuri buvo savo srities lyderė iki pat 2015 m. Vėliau įmonės veikla perkelta į UAB ADMA  (vidutinė metinė apyvarta apie 3 mln. Eur). Nuo 2018 m. rugsėjo mėn. Vilniaus regione dirba kaip UAB „Šiltas oras“.

Per daugiau nei 20 metų sukaupta didelė patirtis. Įmonė dalyvavo ir sprendė įvairias problemas, susijusias su šildymu, vėdinimu, kondicionavimu, nuotekų valymu, vandentiekiu ir pan. Iš labiausiai visuomenei žinomų objektų teko atlikti Šv. Kotrynos bažnyčios šildymo sistemos įrengimą, Operos ir baleto teatro vandentiekio rekonstrukciją, Balatono viešbučio vandentiekio sistemos įvedimą, daugybę didesnių ir mažesnių tiek gyvenamųjų, tiek komercinės paskirties, tiek ir pramoninių objektų.

Mūsų įmonė padės suskaičiuoti sąmatas, parinkti bei sukomplektuoti medžiagas ir įrangą, atrinkti subrangovus, rasti optimaliausią variantą montavimui ir įrengimui, siekiant maksimaliai išspręsti su šildymu, vėdinimu, oro kondicionavimu, vandentiekiu ar nuotekomis kylančias problemas.