Apie mus

UAB „Šiltas oras“ įkurta 2018 m. Įmonės veiklos rūšys – šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas, santechnika, inžineriniai sprendimai.

Trumpa istorija

Įmonės komanda su vadovu Arvydu Alkevičiumi šioje srityje dirba nuo 1992 m. 1995 m. Įmonė UAB „Durupis“ tapo pienieriumi, prekiaujant modernia šildymo bei santechnikos įranga iki pat 2015 m. Vėliau įmonės specialistai veiklą tęsė kaip UAB ADMA komanda. Nuo 2018 m. rugsėjo mėn. Vilniaus ir Kauno regione dirbame kaip UAB „Šiltas oras“.

Patirtis

Per daugiau nei 30 metų sukaupta didelė patirtis. Įmonė dalyvavo ir sprendė įvairias problemas, susijusias su šildymu, vėdinimu, kondicionavimu, nuotekų valymu, vandentiekiu ir pan. Iš labiausiai visuomenei žinomų objektų teko atlikti Šv. Kotrynos bažnyčios šildymo sistemos įrengimą, Operos ir baleto teatro vandentiekio rekonstrukciją, Balatono viešbučio vandentiekio sistemos įvedimą, Inchape Motors serviso šaldymo sprendimus, Sodra visos Lietuvos padalinių šaldymo rekonstrukciją, Vilniaus Tauro sporto mokyklos šaldymo įrengimą ir daugybę didesnių ir mažesnių tiek gyvenamųjų, komercinės paskirties, bei pramoninių objektų.

Mūsų arkliukas

Mūsų įmonė padės suskaičiuoti sąmatas, parinkti bei sukomplektuoti medžiagas ir įrangą, atrinkti subrangovus, rasti optimaliausią variantą montavimui ir įrengimui, garantinei ir pogarantinei priežiūrai - siekiant maksimaliai išspręsti su šildymu, vėdinimu, oro kondicionavimu, vandentiekiu ar nuotekomis kylančias problemas.

Kodėl verta rinktis mus?

Vertiname ilgalaikius ryšius tiek su savo klientais, tiek ir su partneriais, tiekėjais. Todėl visada stengiamės klientui suteikti maksimaliai reikiamą informaciją ir parinkti optimaliausią įrangą, siekiant maksimaliai sutaupyti kliento kaštus ilgalaikiame procese bei išvengti nekokybiškos ir pigios įrangos bei medžiagų keliamų problemų. Orientuojamės į individualų vartotoją, bet reikalui esant sprendžiame ir siūlome inžinerinius sprendimus įmonėms įrengiant tiek patalpas, tiek ir negyvenamosios paskirties pastatus.

Ilgametė 30 metų patirtis leido atsirinkti kompetentingus darbuotojus, gamintojus, kurie yra patikimi, kiti – gal brangesni, tačiau ilgalaikiame vartojime investicija atsiperka su kaupu. Siūlome tuos prekių ženklus, su kuriais praktiškai nebūna problemų, kur yra garantuotas servisas ir atgalinis ryšys klientui ar partneriui.